Pojazd dwukołowy Airwheel S3

Nowoczesny i mobilny model Airwheel S3 - następca segwaya.  

Można go złożyć do transportu samochodem i swobodnie włożyć do bagażnika ponieważ waży zaledwie 22,4kg.

10

7 999,00zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 799 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 799 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 159,80zł.

Opis

Zalety ARWEEL S3

Mobilność - S3 to model najlżejszy z wszystkich urządzeń rodziny Segweya. Waga 22.4kg pozwala na zapakowanie urządzenia do samochodu w pojedynkę. Dodatkowo kierownica wraz ze stojanem jest wyciągana co sprawia, że ten środek transportu bardzo łatwo przewozić i mieści się w każdym bagażniku.

Wodoszczelność - Kolejnym atutem z cech mobilnych wpływającym na atrakcyjność S3 jest wodoszczelność w klasie odporności IP56, która nie ograniczy nas w przypadku nie przewidzianej pogody.

Budowa i innowacje
- ocena wyglądu urządzenia jest sprawą indywidualną lecz parametry techniczne i użytkowe to największy plus tego pojazdu. Airwheel wyposażony jest w 3 światła. Przednie białe oświetlające drogę, tylne czerwone włączające się podczas hamowania oraz światło ledowe na stojanie. Każde z tych świateł włączyć można za pomocą pilota dołączanego do urządzenia. W urządzeniu wbudowany jest wyświetlacz który pokazuje 4 parametry. Przejechaną ilość km, stan baterii, temperaturę oraz aktualną prędkość.

System bluetooth spekers - to nic innego jak wbudowane głośniki w urządzeniu. Z Airwheelem można połączyć się za pomocą urządzenia mobilnego i odtworzyć swój materiał Video.

Parametry techniczne:

Prędkość maksymalna:
18km/h
Zasięg:
40km,
Akumulator:
Litowo-Jonowy 540Wh,
Temperatura pracy:
-10 - 40C
Limit wagowy:
120kg
Czas ładowania:
180min,
Średnica opony:
14"
Waga:
22,4kg,
Zawartość kompletu:
Baza urządzenia, kierownica, ładowarka, torba, instrukcja obsługi, komplet śrub i kluczy, 2 piloty.
Certyfikaty:
CE, UN38.3, ROHS, MSDS

    Wymiary:


airwheel s3 wymiary

Filmik do prezentacji:

https://youtu.be/8csVI8NO4L4
Skontaktuj się z nami w sprawie dostępności większej ilości produktu - (32) 4400280

Odbiór osobisty możliwy w siedzibie firmy:
Stein-Metal
44-186 Gierałtowice
ul. Korfantego 23 A

LED Gliwice zachęca do kupna również innych produktów ze swojej oferty oraz do odwiedzenia naszej drugiej strony internetowej www.techniczny.sklep.pl

Produkty z kategorii