Pojazd elektryczny Airwheel X5

Drugi z rodziny pojazdów serii X - Airwheel X5 - większy zasięg i mniejszy ciężar. Nowoczesny design pojazdu elektrycznego dzięki któremu szybko przemieścisz się do zaplanowanego miejsca.

10

2 899,00zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 289 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 289 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 57,80zł.

Opis

Główne zalety produktu:

Mocniejsza bateria i silnik - W modelu X5 zastosowana zostala jeszcze wieksza bateria o mocy 170Wh, co pozwala na pokonanie dystansu około 20km. Ponadto zmieniona zostala konstrukcja, zaprojektowano dwie "kieszenie" ze specjalnym przeznaczeniem na baterie oraz
uklad sterujacy urzadzeniem. Ruch realizowany jest za pomoca silnika o mocy 500W wbudowanego w kolo, a sama jazda opiera na bazie żyroskopu - sterującego pochyłem. Wystarczy przechylić się do przodu by rozpocząć jazdę.

Mała waga - Pomimo zastosowania mocniejszego akumulatora oraz silnika Airwheel X5 zachował wagę swojego poprzednika 9,6kg. Waga ta pozwala na zabranie i przeniesie Airwheela w ręce na krótkich odcikach jak przeniesie na schodach.

Niezawodność -Obudowa urządzenia wykona została z wzmocnionego plastiku, wzystkie elementy elektryczny zostały odizolowane cieklym klejem od warunków zewnętrznych. Zapewnia to odpornośc na największe uderzenia oraz wodoszczelnośc klasy IP56.

Dane techniczne produktu:

Prędkość maksymalna: 18km/h
Zasięg:
20km,
Akumulator:
Litowo-Jonowy 170Wh,
Temperatura pracy:
-10 - 40C
Limit wagowy:
120kg
Czas ładowania:
120min,
Średnica opony:
14"
Waga:
9.8kg,
Zawartość kompletu:
Airwheel X3, kółka treningowe, pas treningowy, ładowarka, instrukcja obsługi, dokumenty sprzedaży,
Certyfikaty:
CE, UN38.3, ROHS, MSDS

Dostępne kolory: Biały, czarny

Link do prezentacji produktu

Skontaktuj się z nami w sprawie dostępności większej ilości produktu - (32) 4400280

Odbiór osobisty możliwy w siedzibie firmy:
Stein-Metal
44-186 Gierałtowice
ul. Korfantego 23 A

LED Gliwice zachęca do kupna również innych produktów ze swojej oferty oraz do odwiedzenia naszej drugiej strony internetowej www.techniczny.sklep.pl

Produkty z kategorii