Pojazd elektryczny Airwheel X3

Pierwszy pojazd X3 - najmniejszy z rodziny pojazdów elektrycznych amerykańskiej firmy Airwheel. 

10

1 949,00zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 194 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 194 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 38,80zł.

Opis

Pojazd elektryczny o zasięgu do 18 km, niezwykle zwrotny i lekki - waży zaledwie 9,8kg. - można go włożyć do plecaka i podróżować z nim. W mieście niezastąpiony do szybkiego przemieszczania się nawet po zatłoczonych ulicach.  Idealny do wspólnej zabawy całej rodziny. 

Główne zalety produktu:

Łatwa nauka jazdy - Nie trzeba mieć natury ryzykanta, aby korzystać z tak nowatorskiego rozwiązania jakim jest jednokołowy pojazd. Producent dla ułatwienia nauki jazdy do zestawu Airwheel X3 dodaje boczne kółka i pas treningowy. Od chwili, w której użytkownik poczuje pewność i stabilność, do chwili w której ruszy do przodu mijają maksymalnie 2 dni.

Ekologia, ekonomia i praktyczność Airwheel X3 w dobie dużych zatłoczonych miast to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Jazda na Airwheel X3 nie wymaga troski o zakup samochodu, paliwa, ubezpieczenia, przeglądów, napraw i stresu ze znalezieniem miejsc do parkowania. Airwheel X3 to także alternatywa dla transportu publicznego. Nie wymaga zakupu biletów, kart miejskich czy kosztów taksówek. Airwheel X3 jest, lekki, podręczny i przenośny. Użytkownik może go schować do plecaka i zabrać ze sobą w każde miejsce. Waga wynosząca 9,8kg pozwala w łatwy sposób przenosić urządzenie na krótkich odcinkach typu przejście dla pieszych czy schody. Krótki czas ładowania wynoszący 90 min. pozwala podładować Airwheel X3 w dowolnym miejscu ze zwykłym gniazdem elektrycznym i zapewnić zasięg rzędu 15km.

Solidne wykonanie - Obudowa odporna na wstrząsy zapewni użytkownikowi wytrzymałość i sprawność urządzenia nawet przy upadku lub przysłowiowym "rzuceniu w kąt" na czas ładowania. Firma Airwheel słynie z "Niezniszczalności" swoich urządzeń. Ilośc urządzeń które wracają wracają na serwis gwarancyjny lub po gwarancyjny jest tego najlepszym dowodem. W roku 2014 do naprawy gwarancyjnej wróciło jedynie 1% sprzedanych urządzeń w całej Europie.

Dane techniczne:
Prędkość maksymalna: 18km/h
Zasięg:
15km,
Akumulator:
Litowo-Jonowy 130Wh,
Temperatura pracy:
-10 - 40C
Limit wagowy:
120kg
Czas ładowania:
90min,
Średnica opony:
14"
Waga:
9.8kg,
Zawartość kompletu:
Airwheel X3, kółka treningowe, pas treningowy, ładowarka, instrukcja obsługi, dokumenty sprzedaży,
Certyfikaty:
CE, UN38.3, ROHS, MSDS

Link do prezentacji produktu https://youtu.be/JUEP1iDaG7I

Skontaktuj się z nami w sprawie dostępności większej ilości produktu - (32) 4400280

Odbiór osobisty możliwy w siedzibie firmy:
Stein-Metal
44-186 Gierałtowice
ul. Korfantego 23 A

LED Gliwice zachęca do kupna również innych produktów ze swojej oferty oraz do odwiedzenia naszej drugiej strony internetowej www.techniczny.sklep.pl

Produkty z kategorii