Meteor LED biały, sopelki, mega długi - 80cm, profesjonalny zestaw

Meteory LED do stosowania na zewnątrz i w środku, napięcie bezpieczne, długość 80 cm, diody SMD, kolor biały. Iskierka z nieba. Mega długi - 80cm. Napięcie 12V - możliwość łączenia w szereg.

Kropla światła.

100

Produkt dostępny na zamówienie

400,00zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 40 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 40 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 8,00zł.

Opis

Meteor LED na zewnątrz! Efekt spadającej gwiazdy! Energoszczędne!

 

Meteorki - sopelki są wspaniałym uzupełnieniem kompozycji oświetlenia okazjonalnego - świątecznego. Dzięki zastosowaniu sopelków - meteorków twoje oświetlenie będzie niepowtarzalne i zauważalne. Efekt spływającego światła - jego ruch przyciąga oko ludzkie i budzi zachwyt.

 

 

 

 

Meteorek - sopelek jest zbudowany z osłaniającej tuby wykonanej z odpornego plastyku - poliwęglanu a w środku jest sztywna listwa z diodami led SMD. Z tuby wychodzi uszczelniony przewód dwużyłowy do którego należy podłączyć zasilanie bezpieczne - 12V. Po włączeniu meteorek-sopelek emituje światło porównywane z efektem spadania iskry - inaczej spadania meteoru.  

 

Dane techniczne:

Kolor: biały

Wymiary: 800 mm 

Typ diody: 3528

Napięcie 12V - można łączyć w szereg.

Stopień ochrony: IP20

 

 

Cena dotyczy całego kompletu: 10 szt meteorków, zasilacz wtyczkowy, złączka DC

Film z prezentacją meteorków.

 

Odbiór osobisty możliwy w siedzibie naszej firmy:

 

PW PHU "Stein-Metal"

Gierałtowice

ul. Korfantego 23A

tel. 32 44 00 280

 

 

LED Gliwice zachęca do kupna również innych produktów ze swojej oferty oraz do odwiedzenia naszej drugiej strony internetowej www.techniczny.sklep.pl 

Produkty powiązane

Produkty z kategorii