Meteor LED biały 50cm, sopelki, profesjonalny zestaw, kropla światła

Meteory LED do stosowania na zewnątrz i w środku, napięcie bezpieczne, długość 50 cm, diody SMD, kolor biały. Iskierka z nieba. Napięcie 12V - możliwość łączenia w szereg. 

Kropla światła

009593

10

Produkt dostępny na zamówienie

300,00zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 30 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 30 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,00zł.

Opis

Meteor LED na zewnątrz! Efekt spadającej gwiazdy! Świetlny wodospad. Energoszczędne!

 

Meteorki - sopelki są wspaniałym uzupełnieniem kompozycji oświetlenia okazjonalnego - świątecznego. Dzięki zastosowaniu sopelków - meteorków twoje oświetlenie będzie niepowtarzalne i zauważalne. Efekt spływającego światła - jego ruch przyciąga oko ludzkie i budzi zachwyt.

 

 

 

 

Meteorek - sopelek jest zbudowany z osłaniającej tuby wykonanej z odpornego plastyku - poliwęglanu a w środku jest sztywna listwa z diodami led SMD. Z tuby wychodzi uszczelniony przewód dwużyłowy do którego należy podłączyć zasilanie bezpieczne - 12V. Po włączeniu meteorek-sopelek emituje światło porównywane z efektem spadania iskry - inaczej spadania meteoru.  

 

Dane techniczne:

Kolor: biały zimny

Długość meteorka: 500 mm 

Typ diody: 3528

napięcie 12V - można łączyć w szereg.

Zasilacz- wtyczkowy

Stopień ochrony: IP20

 

Film z prezentacją meteorków.

 

 Cena dotyczy kompletu - 10szt meteorków, zasilacz wtyczkowy z złączką.

 

Odbiór osobisty możliwy w siedzibie naszej firmy:

 

PW PHU "Stein-Metal"

Gierałtowice

ul. Korfantego 23A

tel. 32 44 00 280

 

 

LED Gliwice zachęca do kupna również innych produktów ze swojej oferty oraz do odwiedzenia naszej drugiej strony internetowej www.techniczny.sklep.pl 

Produkty powiązane

Produkty z kategorii