Meteor, sopelki - Meteorki LED niebieski profesjonalny wysoka jakość, kropla światła

Meteor LED do stosowania na zewnątrz i w środku, pojedynczy,  napięcie bezpieczne 12V, długość 50 cm, diody SMD, kolor niebieski. Iskierka z nieba.

Kropla światła

 

009594

15

Do wyczerpania zapasów

50,00zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00zł.

Opis

Meteor LED na zewnątrz! Efekt spadającej gwiazdy! Energoszczędne!

Meteorki - sopelki są wspaniałym uzupełnieniem kompozycji oświetlenia okazjonalnego - świątecznego. Dzięki zastosowaniu sopelków - meteorków twoje oświetlenie będzie niepowtarzalne i zauważalne. Efekt spływającego światła - jego ruch przyciąga oko ludzkie i budzi zachwyt.

 

Meteorek - sopelek jest zbudowany z osłaniającej tuby wykonanej z odpornego plastyku - poliwęglanu a w środku jest sztywna listwa z diodami led SMD. Z tuby wychodzi uszczelniony przewód dwużyłowy do którego należy podłączyć zasilanie bezpieczne - 12V. Po włączeniu meteorek-sopelek emituje światło porównywane z efektem spadania iskry - inaczej spadania meteoru.  

 

 

Dane techniczne:

Kolor: niebieski 

Wymiary: 500 mm 

Typ diody: 3528

napięcie 12V - możliwość łączenia w szereg.

 

Film z prezentacją meteorków.

 

 

Odbiór osobisty możliwy w siedzibie naszej firmy:

 

PW PHU "Stein-Metal"

Gierałtowice

ul. Korfantego 23A

tel. 32 44 00 280

 

 

LED Gliwice zachęca do kupna również innych produktów ze swojej oferty oraz do odwiedzenia naszej drugiej strony internetowej www.techniczny.sklep.pl 

Produkty powiązane

Produkty z kategorii