Wyprzedaż! Zasilacz LED 6 W

01. Zasilacz LED 6W

Zasilacz LED 6W

3

21,00zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,40zł.

Opis

Zasilacz LED 6W MR16,G4,MR11 DC 12V

Proponujemy Państwu bardzo wysokiej jakości zasilacz 12V o mocy 6W. Zasilacz doskonale nadaje się do zasilania oświetleń ledowych takich jak żarówki LED 12 woltowe np. MR16,G4,MR11 oraz do zasilania taśm typu LED. Charakteryzuje się klasą szczelności IP20, nie jest wodoodporny i może nie powinien pracować w trudnych warunkach atmosferycznych. Charaktertstyczną cechą zasilacza jest mała obudowa, jego żywotność szacowana jest na kilkanaście tysięcy godzin.  

 
Dane techniczna zasilacza :


Moc 6W

Prąd znamionowy

0,6A

Zakres prądu wyjściowego

0~0,6A

Zabezpieczenie przeciążeniowe

Tak

Zabezpieczenie temperaturowe

Tak

Zabezpieczenie zwarciowe

Tak

Waga

0,03kg

Klasa szczelności

IP20

Certyfikaty

CE,RoHs

Wymiary DxSxW

50x45x20
 
 

Sposób dobierania mocy zasilacza:

Moc zasilacza dobieramy w ten sposób, aby suma mocy poszczególnych elementów (żarówki LED, taśmy LED), zasilanych tym samym zasilaczem stanowiła nie więcej niż 85% mocy znamionowej zasilacza. Pozwala to uniknąć przeciążeń w warunkach wahań napięcia zasilania.

 

 

Odbiór osobisty możliwy w siedzibie firmy:
Stein-Metal
44-186 Gierałtowice
ul. Korfantego 23 A

LED Gliwice zachęca do kupna również innych produktów ze swojej oferty oraz do odwiedzenia naszej drugiej strony internetowej www.techniczny.sklep.pl 

 
 
 

Produkty z kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: